telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Acıbadem Ferroli Kombi Servisi Çağrı Merkezi

Acıbadem Ferroli Kombi soruyoruz kombinize bakım yaptırdınız mı ? İyi bir bakım nasıl mı olur işte cevabı. Baca bağlantıları kontrol edilip ve baca hava kanalları temizlenmelidir. Baca temizliği önem taşır baca emniyet limitlerinin sorunsuz çalışıp, çalışmadığı kontrol edilmelidir ve gerektiğinde değişimleri de yapılmalıdır. Kombinin tozları ve yanma haznesindeki tozlar temizlenmeli. İlgili elektrik kontrollerinin yapılması ve mutlaka ölçülmesi gerekir. Tesisat filtresinin temizliği ve genel paslanma temizliği yapılmalıdır. Brulör ve ana esanjörün kontrolü ile temizliği yapılmalıdır. Tesisat su giriş basıncı ve gaz basınç değerleri kontrol edilmelidir. Alt hidrolik grubun kontrolü, dolaşım pompasının kontrolü ile temizliklerinin yapılması gerekir. Genleşme tankı hava oranı ölçümü yapılmalı ve gerektiği durumda gaz basımı yapılmalıdır. Yoğunlaşma suyu ve drenaj hattının bakımı yapılmalıdır. U manometre ile gaz kaçak kontrolü yapılması gerekir.


Acıbadem Ferroli Kombi Servisi Çağrı Merkezi
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Bu sırada varsa arızalı olan parça temini ve değişimi için müşteriye belli bir süre verilir. Müşteri arzu ederse gerekli değişimler yapılıp kombi bakımı bittikten sonra kombiniz çalıştırılıp son kontrolleri yapılır.