telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Alibeyköy Ferroli Kombi Onarım Servisi

Alibeyköy Ferroli Kombi olarak sizleri bilgilendirmekten gurur duyuyoruz. Unutmayın kombi bakımı sağlık ve can güvenliği açısından büyük önem taşımakta olup siz değerli müşterilerimizin tespit edemeyeceği kaçak, arıza, sızıntılar olabilir.  Olabilecek kazaların ya da patlamaların önüne geçmek için kombinin yüksek verimde çalışmasını sağlamak üzere yılda iki defa kombi bakımı mutlaka yapılmalıdır. Kombi bakımı yapıldığında sıcaklık seviyesi yükselir ve doğalgaz tasarrufu ile az maliyetle yüksek verimde ısınma sağlanır. Aslında bakıma vereceğiniz küçük miktar ücretler sizi büyük ücretlerden hatta canınızdan malınızdan olma durumunu ortadan kaldırır. Kombinizin yeni olması da, normal çalışıyor olması sorun çıkmayacağı, ya da sorun yaratmayacağı garantisini taşımaz. Alibeyköy Ferroli Kombi sevisi olarak her daim yanınızda durmaktan gurur duymaktayız.


Alibeyköy Ferroli Kombi Servisi Çağrı Merkezi
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombilerinizin bakımını Eylül ayı öncesinde ve hemen sonrasında yani kış bitiminde gerçekleştirmek gerekir. Başarılı işçilik ve uygun fiyatı beraber sunan firmamız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.