telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Altunizade Ferroli Kombi Servisi

Altunizade ve çevresine büyük önem veren firmamız, ev ve iş yerlerinizde oluşabilecek tüm kombi arızaları ve bakım hizmetlerinde hızlı ve güvenilir servis hizmeti ile destek vermektedir. İstanbul’un en büyük servis ağı ile kombileriniz de ki sorunları kısa süre içinde çözüyoruz. Tek amacımız % 100 müşteri memnuniyeti ve % 100 garanti ile sizleri kışın ortasında mağdur etmeden tüm bakım ve servis hizmetlerini en kısa süre içinde çözmektir.


Altunizade Ferroli Kombi Servisi Çağrı Merkezi
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Altunizade Ferroli Kombi olarak bizler, hızlı ve uygun fiyatlı servis hizmeti ile Altunizade’deki kombi çalışmalarını yürütmekteyiz. Uzman personellerimiz garantili ve kaliteli malzemeler kullanarak ve parça sıkıntısı çekmeden çalışmalarını yapabilmektedir. Ayrıca soğuk kış günlerinde müşterilerini mağdur etmemek için hızlı bir ulaşım sağlamakta ve tamir işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Yedek parça sıkıntısı çekmeyen firmamız, parça değişimi gereken durumlarda da müşterilerinden beklemelerini istemek zorunda kalmaz ve işlemler kısa sürede son bulur.