telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Arnavutköy Ferroli Bakım ve Onarım Merkezi

Arnavutköy semtinin tüm mahallerine merkez servisimiz tarafından arıza kaydı alır ve Ferroli Kombi olarak müşterilerimize sorunsuz ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Bir serviste arayıp bulamadığınız tüm hizmetler firmamızda bulunmakta olup tarafınıza tüm hizmetlerimiz için çok cazip fiyatlar bulunmaktadır. Teknik servisimiz yıllardır gece gündüz demeden sizler için varını yoğunu ortaya koymaktadır. Vizyonumuz ise müşterilerimize sorunsuz ve kaliteli işçilik sağlamaktır. Üstelik tüm yapılan işlemler parça garantili şekilde olup orijinal parça kullanma garantisi de vermekteyiz.


Arnavutköy Ferroli Kombi Servisi Çağrı Merkezi
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombinizde arızanın olup olmadığı ancak tam donanımlı işinde uzman kombi servisleri tarafından tespit edilebilmektedir. Kombinizin ve tesisatınızın verimli çalışmasını istiyorsanız ve uzun ömürlü olması için düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekir. Bakımı yapılmayan kombi ve tesisatın verimi düşer ve kullanım süresi kısalır. Verimi düşen kombiler daha fazla yakıt tüketir böylece eviniz daha az ısınmış olur. Bu durumun siz farkına bile varamayabilirsiniz. En iyi bakım için maksimum hizmet için bizimle iletişime geçin.