telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Ataköy Ferroli Kombi Evi

Servis ve hizmet kalitesi ile sürekli yenilenen ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre değişim gösteren Ataköy Ferroli Kombi Servisi, insan ve çevre sağlığına önem vermekte ve çalışmalarını da bu çalışmalarına göre büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Ataköy Ferroli Kombi, şık tasarımlarıyla bilinen ve sıklıkla tercih edilen Ferroli kombilere sağladığı hizmetler ile sektörde ön plana çıkmaktadır. Tamir servisi ve bakımın yanı sıra, müşterilerine telefon yoluyla da destek olan firma, kombide meydana gelen aksamaları hızlı bir şekilde çözmektedir.
Ataköy Ferroli Kombi Evi Çağrı Merkezi
0212 555 40 32
0212 555 40 33


Her kombi tipine göre farklı bir bakım hizmeti sunan Ataköy Ferroli Kombi, uzman kadrosuyla sorunları hızlı ve etkili bir biçimde çözmekte ve daha sonra da müşterisine her türlü desteği sağlamaktadır. Profesyonel kadrosu ile haftanın her günü 24 saat müşterilerinin yanında olan Ataköy Ferroli Kombi çalışmaları ile de ön plana çıkmaktadır. Bakımı yapılan kombilerin çıkaracak olduğu sürpriz arızaları ve masrafları engellemiş olur. Sonuç olarak daha az fatura ödeyerek daha çok ısınmış olursunuz. Bu gibi sürprizlerle karşılaşmamak için bizlerle iletişime geçin.