telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Ataşehir Ferroli Kombi Bakım Onarım ve Kurulum Servisi

Ataşehir Ferroli Kombi Bakım Onarım ve Kurulum Servisi ile doğalgazın ülkemizde çoğalması ile birlikte, artık birçok evde kombi bulunmaktadır. Çeşitleri ve kaliteleri açısından oldukça geniş bir ürün ağına sahip olan kombilerin altı aylık bakımları da mutlaka geciktirilmemelidir. Ataşehir Ferroli  Kombi, her konuda sektörde önemli bir yerde bulunmakta ve arıza ya da bakım gibi durumlarda, müşterilerine gerekli ilgiyi göstermektedir.


Ataşehir Ferroli Kombi Bakım Onarım ve Kurulum Servisi
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Ataşehir Ferroli Kombi Bakım Onarım ve Kurulum Servisi alanında da başarılı çalışmalara imza atan firmadır. Kombileriniz de ki her türlü arızayı kolaylıkla gidermekte; bununla birlikte gerekli olan altı aylık bakımları da itina ile gerçekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetine odaklı çalışmaları sayesinde güvenilir bir marka olan Ataşehir Ferroli Kombi, İstanbul’daki tüm rakiplerini tecrübesi ve başarısı sayesinde geride bırakmaktadır. Kombilerinizin bakımını Eylül ayı öncesinde ve Mart sonu gibi yani kış bitiminde gerçekleştirmek gerekir. Kombi bakımınız için  bizimle iletişime geçebilir telefon numaralarımızdan  arıza kaydı bırakabilir ya da uzmanlarımıza bağlanarak her türlü konuda yardım alabilirsiniz.