telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Avcılar Ferroli Kombi Servisi Çağrı Merkezi

Yetkili servisler arasında en uzman çalışanlara sahip olan Avcılar Ferroli Kombi yetkili servisin yaptığı çalışmalar öncelikle eviniz için uygun kombi özelliklerine karar vermek ile başlamaktadır.


Avcılar Ferroli Kombi Servisi Çağrı Merkezi
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Fiyat ve kombi çeşidi konusunda tamamen müşteri ihtiyaçlarını gözeten servis hiçbir şekilde müşterilerini zor durumda bırakmama bizlerin misyonunu oluşturur. Müşteri memnuniyeti konusunda son derece hassas olan ve çalışmalarını da bu yönde gerçekleştiren Avcılar Ferroli Kombi Servisi, kombi satışı sonrasında kombi montajı da yapmaktadır. Böylece servisimiz kombinin sağlıklı bir şekilde çalıştığından emin oluncaya kadar müşterilerini yalnız bırakmamaktadır. Ayrıca montaj çalışmasından sonra da  Avcılar Ferroli Kombi servisi olarak bizler, müşterilerimizi verdiğimiz garantiler ile uzun süreler yalnız bırakmamaktayız. Kombi satışından montajına ve uzun yıllar kullanımına kadar her konuda Avcılar Ferroli kombi servisi daima bir telefon kadar uzağınızdadır. Kurulum sonrası kombi bakımlarınızı altı ayda bir olacak şekilde mesajla ya da arayarak hatırlatmaktadır.