telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Bahçelievler Ferroli Kombi Merkezi

Bahçelievler Ferroli Kombi Servisi; hızlı , kalıcı ve uygun fiyatlarla kombi servisi çözümleriyle haftanın her günü istediğini her saat müşterilerimizin kombilerine sınırsız hizmet vermektedir. Ferroli Kombi Servisimiz değerli müşterilerimize uzun yıllardır kombi sektöründe sınırsız hizmet vermektedir. Firmamız çalışmalarını hız kesmeden sürdürmeye devam etmektedir. 2017 yılına kadar gelişen teknolojiden her koşulda haberi olan firmamız her yeni çıkan yenilikleri takip ederek kombi hakkındaki yeniliklerden sürekli haberdar olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sizlerde biliyorsunuzdur ki çevrede güven vermeyen teknik servis sayıları gün geçtikçe artmaktadır. Kombi bakım, kombi tamiri herkes tarafından yapılması çok fazla tehlikeli olan, tecrübe ve deneyim gerektiren bir iştir. Bilmeden doğru adımlarla müdahale eden kombilerde kalıcı hasarlar oluşabilir, geri dönüşü olmayan bozulmalara yol açılabilir. 

Bahçelievler Ferroli Kombi Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Sizlerde bu tip sorunlarla karşılaşmamak için kombilerinizin bakımını, tamirini ve çeşitli sorunlarla karşılaşacağınız zaman hemen Bahçelievler Ferroli Kombi Servisini arayarak sorununuz bildiriniz, böylelikle sizlerde teknik servisimizin yapmış olduğu hizmetten faydalanabilirsiniz.