telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Bağcılar Ferroli Kombi Servis Ağı
Bağcılar Ferroli Kombi Servisimizin profesyonel ekip kadrosu ile donanımlı  araçlarımız ve teknolojiye uygun tasarlanmış mobil servisimiz ile siz değer verdiğimiz müşterilerimize en kaliteli hizmetimizi sunmaktayız. Firmamız sizler için gelişmekte olan teknolojiyi takip edip, kombi hakkında güncel bilgiler edinerek kombilerinizde ki sorunları bulunduğunuz yerde çözüme ulaştırmaya çalışmaktayız. Kombinizin sorunu var olduğu yerde çözülemeyecek arızalardan biri ise kombi teknik merkezimize getirilerek cihazınızın çözümü merkezimizde çözüme kavuşturulmaktadır. 
Kombinizi her klima servis işi yapıyorum diyen kişilere emanet etmemeniz gerekmektedir.. ! Çünkü klima işi herkesin yapabileceği bir iş olmayıp herkese de güvenerek cihazlarımızı bırakamayız. Güvenilen servislere bıraktığımız takdirde, kombiniz tamamen devreden çıkabilir, kullanılamaz bir hal alabilir. 

Bağcılar Ferroli Kombi Servis Ağı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Böyle bir sorunla karşılaşmamak için her türlü marka kombinizi Bağcılar Ferroli Kombi Servisine getirip güven içerisinde kombinizi sağlam ve güvenilir eller teslim edebilirsiniz. Bizler bu sektörde diğer teknik servis ekiplerden daha fazla emek verip kombi bakım ve kombi hizmet konusunda profesyonel adımlar atmış bulunmaktayız.