telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Bayrampaşa Ferroli Kombi İrtibat
Bizler Bayrampaşa Ferroli Kombi Servisi olarak teknolojiyi yakından takip ediyor, servis ekibinde ki arkadaşlar bilgilerine bilgi katarak siz değeli müşterilerimizin kombi bakımı, kombi tamiri ve petek bakımına yardımcı oluyoruz. Ferroli Kombi Teknik Servisi tüm işlemlerini müşteri bilgi ve onayını almadan gerçekleştirmez. Kombi bakımı, petek temizliği, kombi arıza tespiti, yedek parça değişimi orjinali ile değiştirme kombi kart tamiri gibi hizmetlerini siz saygı değer müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Kombilerinizin periyodik bakımları yanı sıra petek temizliği de yapılmalıdır. Peteklerimiz de 2- 3 yıl içerisinde tortu ve kurum, paslanma ve oksitlenme meydana gelmektedir. Bu nedenden dolayı kombinizi  ne kadar yüksek çalışırsa çalışsın petekleriniz ısıtmaz kombiniz sık sık hata verir ve ödeyeceğiniz faturanın daha fazla olmasına neden olmaktadır.

Bayrampaşa Ferroli Kombi İrtibat :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

 Bundan dolayı mutlaka peteklerinizde temizlenmesi gerekmektedir. Her türlü marka Kombi bakımı, kombi temizliğini gönül rahatlığıyla Bayrampaşa Ferroli Kombi Servisimize yaptırabilirsiniz. Güveninizi hiçbir zaman boşa çıkarmayacağımızdan emin olabilirsiniz, bunca yıldır kombi sektöründe hizmet veren değerli ekip arkadaşlarımız ile güleryüzlü hizmet anlayışımızla gururla işimizi yapmaktayız.