telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Beşiktaş Ferroli Kolay Ulaşım
7 günün 24 saati siz değerli müşterilerine hızlı,kalıcı ve sorunsuz hizmet vermek için çalışan Beşiktaş Ferroli Kombi Servisi kombilerinizde oluşabilecek her türlü sorunda daima yanınızdadır. Kombileriniz de mekanik ve elektronik parçalar devamlı devreye girer ve çıkarlar ve bu yüzden de kireçlenme, oksitlenme, toz birikme parçalarda aşınmalar olmaktadır. Kombilerinizin yanı sıra yazın kullanmadığımız peteklerimizde ki kalan sulan paslanır ve bu sayede peteklerinizin iyi ısınmamasına sebep olurlar.  Kombi bakımının yanı sıra petek temizliğinin de yapılması gerekmektedir. Siz değerli müşterilerimizi günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz. En kısa zaman da bulunduğunuz mekana gelerek kombinizin ve peteklerinizin temizliği yapılmakta kombinizdeki var ise arıza sizlere anlatılıp onayınız alındıktan sonra arıza onarımı başlatılıp değişmesi gereken parçalar var ise %100 orjinali ile değiştirilmektedir. 

Beşiktaş Ferroli Kolay Ulaşım :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Biz Beşiktaş Ferroli Kombi Servisi olarak daima müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyeti statümüzü yükseltmekteyiz. Ferroli Kombi Teknik Servisimize geldiğiniz takdirde bizlere güvenebilir, kombinizi bizlere emanet edebilirsiniz. Yıllardır bu sektörde bulunduğumuzdan ötürü gözünüz arkada kalmamalı.