telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Beylikdüzü Ferroli Servis Danışma Hattı
Beylikdüzü Ferroli Kombi Servisimiz tamamen uzman sertifikalı yetki belgelerine sahip eğitimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmek için 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Kombiler aslında kullanımı çok basit olan cihazlardır. Kombi cihazlarının kullanımı ne kadar kolay olursa olsun ne kadar düzenli ve doğru kullanılırsa kullanılsın bir takım sebeplerden ötürü arızalanabilir ve problem oluştururlar.
Bu arızalar cihazınız çalışırken ateşleme yapmıyorsa, petekleriniz ısınmıyorsa, kombiniz sıcak su vermiyorsa, cihazınız çalışırken çok ses veriyorsa, kombiniz çalıştıktan sonra arıza kodu veriyorsa, kombiniz sıcak su vermiyorsa, cihazınızın su basıncı sık sık düşüyorsa ve bunun gibi durumlarda bizlere ulaşabilirsiniz. Bu gibi sorunların önüne geçebilmek kombinizi daha uzun ömürlü kullanabilmek için bizlere ulaşabilirsiniz. 

Beylikdüzü Ferroli Servis Danışma Hattı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Periyodik bakımları düzenli yapılan kombilerinizden yüksek performans almanız ve olası arızaların önüne geçmiş olacak bütçelerinizi daha fazla zorlamadan rahat ve sıcak bir kış geçireceksiniz. Beylikdüzü Ferroli Kombi Servisimiz sizleri hiç bir zaman yarı yolda bırakmaz.