telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Beyoğlu Ferroli Kombi Hizmeti
Kombi bakımınızın düzenli olarak yapılması kombinizin daha verimli çalışması ve arıza verme olasılığının en aza indirilmesini sağlayarak sizlere sorunsuz kombi kullanımı sağlamaktadır. Kombi bakımlarını düzenli olarak senede iki kere yaptırmanız gerekmektedir. Kombi Bakımını yapan kişilerin bu konuda işinde uzman ve bilgili kişiler olmalıdır. Bilinçsizce ve bilinçsiz kişiler tarafından yapılan kombi bakımları ve kombi tamirleri kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Kombi Bakımını düzenli yaptırmadığınız takdirde tesisatınızda ki kirlilik zamanla tesisatta ve kombi filtrenizde sorunlara yol açabilmektedir. Kombi Bakımlarınızın yanı sıra peteklerinizin de zaman içerisinde bakıma ihtiyacı vardır, zaman ile peteklerin içerisinde  oluşan kireç, balçıklı su ve pas peteklerin tıkanmasına sebep olmaktadır.. ve bu yüzden de kombiye uzak mesafede bulunan petekler hiç ısınmaz veya peteklerin alt kısımlarının ısınmamasıdır. 

Beyoğlu Ferroli Kombi Hizmeti :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde yapacağınız en akıllıca çözüm sizlere 7 gün 24 saat hizmet veren Beyoğlu Ferroli Kombi Servisiyle iletişime geçip mağduriyetinizi kısa zaman içerisinde ortadan kaldırmaktır.