telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Bomonti Ferroli Servis Ağı

Günümüzde artık teknolojik gelişmeler şunu göstermektedir ki kombi bakımı, kombi tamiri ve kombi montajı tecrübe ve uzmanlık gerektirmektedir. Hızla değişen teknoloji ile birlikte cihazlarda değişmektedir. Bu nedenlerden ötürü kalite ve hizmette uzmanlık arayanlar cihaz ve eşyalarını uzman Ferroli Kombi Servisi ekibimize emanet ederek kaliteli hizmet almanın huzurunu yaşamaktadır. Periyodik olarak kombi ve petek bakımlarının kesin olarak yaptırılması gerekmektedir. Eğitimli, tecrübeli ve bilgili Bomonti Ferroli Kombi Servis Teknik ekibimiz müşteri bilgisi ve onayı olmadan parça değişimi ve kombi onarımı yapmamaktadır. Bakımı yapılmış kombiler bakımı yapılmamış kombilere nazaran daha verimli ve uzun ömürlü olurlar. Yalnızca kombileriniz arızalandığında değil bakımları içinde Bomonti Ferroli Kombi Servisine ihtiyaç duyarız. 

Bomonti Ferroli Servis Ağı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Daima müşteri memnuniyeti hedefli çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizlerde  kaliteli ve güvenilir sözünün eri bir kombi servisi arıyorsanız Bomonti Ferroli Kombi Servisini tercih ederek doğru yerdesiniz. Bizi hemen arayarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.