telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Bostancı Ferroli Servisi Merkezi
Kombi kullanıcıları günümüzde hızlı bir artış göstermektedir. Kombi kullanımı çok basit olmakla beraber istenmeyen sebeplerden dolayı arızalanabilirler. Bu arızalara meydan vermemek için kombilerinizin bakımlarını düzenli olarak yaptırmalısınız. Kombi bakımlarının yanı sıra petek bakımı da gerekmektedir. Biz Bostancı Ferroli Kombi Bakım Servisi olarak her türlü kombi bakım, kombi arıza ve kombi montajı gibi işlemlerinizde her zaman yanınızdayız. 7 günün 24 saati çalışan çağrı servislerimize çağrı bırakarak bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Bostancı Ferroli Kombi Servis teknisyenlerimiz siz değerli müşterilerine ulaştıklarında hızlı bir şekilde kombinizde ki arızayı tespit ederek yapılması gereken işlemleri büyük bir titizlik içerisinde yaparak sorunun tekrar oluşmasına engel olacaklardır. Sadece kombi arızalarında değil kombi bakımlarında da Ferroli Kombi Servisine ihtiyaç duyarsınız. 
 
Bostancı Ferroli Servisi Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Profesyonel servis ekibimiz tam donanımlı araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sağlamaktan gururluyuz. Bostancı Ferroli Kombi Servisini tercih ettiğiniz zaman asla pişmanlık duymadan çalışmalarımıza devam edebiliriz.