telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Büyükçekmece Ferroli Alo Destek
Büyükçekmece Ferroli Kombi Servisi olarak tam faaliyetlerimizde ki öncelikli hedefimiz kalite standartlarına uygun iş sonuçlarına ulaşarak siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmektedir. Kış aylarında yoğun bir şekilde kullandığımız kombilerin yılda iki kez periyodik olarak bakımdan geçirilmelidir. Bu bakımları zamanında ve güvenilir işinde uzman servislere yaptırıldığında hem kombilerinizin ömrünü uzatırsınız hem de faturalarınızdan tasarruf sağlamış olursunuz. Neredeyse kapatmadan kullandığımız kombilerin bakımlarının büyük bir dikkat ev titizlik içerisinde yapılması can güvenliğimiz içinde büyük önem taşımaktadır. Biz Ferroli Kombi bakım servisi olarak tüm kombi bakım montaj ve kombi arıza gibi sorunlarınızı büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirmekteyiz. 7/24 çalışan sorumluluk sahibi gelişen ve gelişmeye devam eden teknolojiye ayak uyduran servis ekiplerimizle siz değerli müşterilerimizin kombi sorunlarında ve bakımlarında daima yanınızda olmaktan gurur duymaktayız. 

Büyükçekmece Ferroli Alo Destek :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Mobil ekiplerimiz sayesinde sizlere daha hızlı ulaşarak cihazınıza en iyi bir şekilde müdahale ederek siz değerli müşterilerimizi mağduriyetten kurtararak sizleri kazanmaktayız. Bizleri tercih ettiğinize asla pişman olmazsınız..