telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Çapa Ferroli Kombi Yedek Parçaları
Çapa Ferroli Kombi uyarıyor. Kombinizin bakımı ve onarımı için mutlaka profesyonellerden destek almak gerekiyor. Peki servis çağırırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini biliyor musunuz? Öncelikle hizmet alacağınız firmayı yakından tanımalı, personeliyle ilgili bilgiler sormalı ve randevuya ne zaman geleceğini öğrenmelisiniz. Alacağınız bu bilgiler doğrultusunda servis şirketiyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Bizler Çapa Ferroli Kombi servisi olarak önceliğimiz sizlersiniz. Personellerimiz işinde uzman güler yüzlü ve iklimlendirme belgesine sahiptir. Bizleri rakiplerimizden ayıran özellik uzun yıllar bu işin içinde olmamızdır. Bu yüzden de tüm model hatta tüm markaların kombilerine rahatlıkla hizmet vermekteyiz. Her zaman güler yüzlü hızlı bilgili ve deneyimli kadrodan oluşan firmamız sizlere memnun bir hizmet sunacağının garantisini vermektedir. Bizlere arıza kaydı bıraktıktan maksimum üç saat sonra sizleri ziyaret ederek sorununuzun nereden kaynaklandığının tespitini yapacağız. 

Çapa Ferroli Kombi Yedek Parçaları :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Arızalı parça varsa kombinizi taşımadan evinizde izninizle onarımını ya da geniş orijinal parça yelpazesiyle değişim yapabiliriz. Zamanınız ve paranız önemliyse bizimle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Uzman olmayan kişilerden destek aldığınızda hem paranız hem de zamanınız uçar gider.