telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Çekmeköy Ferroli Kombi Dünyası
Verimi düşen kombinizin ve tesisatınızın, normal değerden daha fazla olarak doğal gaz tüketirler ve böylece maddiyat olarak sizlere sorun yaratır. Aynı zaman da verimli çalışmasını kaybeden kombiniz çok daha fazla doğal gaz kullanacaktır. Bu duruma rağmen evinizi daha az ısıtacaktır. Eminiz ki değerli zamanınızı kombinizin verimsiz çalışmasından dolayı eviniz de hasta geçirmek istemezsiniz. Bu durum hem iş hayatınıza hem de günlük performansınıza kadar yansır. Be sebeple kombi bakımınızı profesyonel eller tarafınca yaptırmayı unutmayın ya da ertelemeyin.
Kombiye periyodik olarak bakım yaptırmak önemli bir adımdır. Bu bakımlar sayesinde cihazın ömrü uzar, yüksek performansla çalışır ve olası arızaların önüne geçilir. Yüksek performansla çalışmayan bir kombi hem normalden fazla doğalgaz harcar hem de yaşam alanını yeterince ısıtmaz. 

Çekmeköy Ferroli Kombi Dünyası :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Ayrıca kombi bakımı yaptırılmazsa tesisatta doğal gaz kaçaklarına sebep olabilir bu sorun büyürse can kaybıyla bile sonuçlanabilir. Bu yüzden kombinizi Çekmeköy Ferroli Kombi servisi gibi işini düzgün yapan personelleri işinde uzman olan kişilerle çalışmalısınız.