telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Çeliktepe Ferroli Kombi Hızlı Hizmet
Çeliktepe Ferrolli Kombi ile bahara hazırlanın. Sıcak su ihtiyacınızı karşılamakta mağdur olmamak için gerekli bakımları yaptırmalısınız. Kombilerin yıllık bakımları yapılmalı, peteklerin temizliği yapılmalı ve bacalı cihazlarda baca çekiş hızı kontrol edilmelidir. Açık alanda ki kombiler soğuğa maruz kalabileceğinden, soğuktan etkilenmemesi için sıkı şekilde kapatılmalı, dışarıda olan borular sarılmalı ve gerekirse koruyucu sıvılar tesisata eklenmeli. İstanbul’un her yerine hizmet veren firmamız sorunsuz hizmet anlayışını benimseyen, kampanya ve ödeme koşullarıyla ulaşılabilir olan, haftanın her günü , günün her saati servis hizmeti sunan, tanınan, bilinen ve güvenilir bir markadır Çeliktepe Ferrolli Kombi sizlere bir telefon kadar uzakta. 

Çeliktepe Ferroli Kombi Hızlı Hizmet :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Güler yüzlü hizmet anlayışımızla teknoloji yakından takip eden ekip arkadaşlarımız sayesinde eski ve yeni nesil kombilerin onarım ve bakım hizmetini siz değerli müşterilerimize gururla sunmaktayız. Çeliktepe Ferrolli Kombi olarak sadece bakım hizmeti değil aynı zamanda yedek parça hizmeti de vermekteyiz.