telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Cennet Ferroli Kombi Bakım Servisi
Bizler Cennet Ferroli Kombi teknik servisi olarak yalnızca bakımı değil aynı zamanda tamiratı ve montajını da uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte sizlere hizmet vermekteyiz.
Kombi montajına çok önem verilmeyen bir işlem olarak görülmektedir. Diğer firmalardan Cennet Ferroli kombiyi ayıran en büyük özellik diğer firmaların önemsemediğini biz önemsiyoruz. Çünkü kombi hiç bir zaman hafife alınmamalı. Kombilerde ki ufak bir hata canınızla ödeyebileceğiniz sonuçlar doğurabilmektedir.

Firmamız her türlü işinizi siz değerli müşterilerimizi memnun etmek amaçlı yapıyoruz. Kombi montajı da bu işlemlerden bir tanesidir. Son derece güvenli ve garanti kapsamı etrafında verdiğimiz serviste yer alan eğitimli çalışanlar; uzman kategori de yer almaktadır. Ayrıca insan ilişkileri açısından da yetenek sahibi kişiler olmakla beraber herhangi bir sorun yaşamayacağınızı garantisini vermekteyiz.

Cennet Ferroli Kombi Bakım Servisi :
0212 555 40 33

Kombinizin montaj işlemini yaptırıldıktan sonra altı ayda bir kontrol ettirilirse olası tehditler ve ev kazaları engellenmiş olur. Cennet Ferroli Kombi diyor ki, kombi bakımlarınızı aksatmamanız can güvenliğiniz için önemlidir. Ve unutmayın firmamız hafta sonu dahil olmak üzere her zaman erişilebilir durumdadır.