telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Cerrahpaşa Ferroli Onarım Hizmetleri
Cerrahpaşa Ferroli Kombi Servisi kombi kurulum bakım ve onarım hizmeti ile birlikte garantili kombi yedek parçalarını firmamızca sizlere sunuyoruz. Günlük yaşantımızın bir parçası haline gelen kombiler; bakımını ve tamiratını ertelememenizi tavsiye ediyoruz ve mutlaka ve firmamız ile irtibata geçmenizi öneririz.
Cerrahpaşa Ferroli Kombi çeşitli marka kombilerinizin hizmet vermektedir. Ayrıca çalışanlarına bu konu eğitim verip de her geçen gün tecrübelerini artırmalarını sağlamaktayız. Uzun yıllardır kombi servis hizmeti veren Cerrahpaşa Ferroli Kombi Servisi, bünyesinde edinmiş olduğu tecrübeleri size arttırarak yüzünü güldürmeyi hedefliyoruz. Kombilerinizin ilk günden yani montajından bakımına her daim yanınızdayız. Kombi kurulumu ciddiyet isteyen bir iş olmakla birlikte, teknik servis tarafından yapılması daha uygundur. 

Cerrahpaşa Ferroli Onarım Hizmetleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Unutmayın kombi bakımı ve servis yapılırken profesyoneller tarafından yapılmadığı takdir de maddi ve maneviyat olarak sorunlar ortaya çıkacaktır. Her hangi bir olumsuzlukla karşılaşmamak için bizi yedi gün yirmi dört saat arayabilir hizmetlerimizden uygun fiyat garantisiyle faydalanabilirsiniz.