telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Cihangir Ferroli Kombi Danışma Hattı

Cihangir Ferroli Kombi sizlere sesleniyor; kombi bakımı tamiratını erteleyen veya yapmayan müşteriler daha sonrasında bu işlemleri yerinde ve zamanında yapmadığı için pişmanlık duyacaktır. Çünkü bakımı yapılmayan kombiler verimsiz çalışarak hem bütçeye zarar verecektir hem de evinizi istediğiniz gibi ısıtmayacaktır. Bu erteleme devam ederse doğal gazın kombi içerisinde ya da tesisatta sıkışması böylece istenmeyen kazalara kapı aralanacaktır. Bu durumla karşılaşmayı hiçbir kullanıcı hak etmez.
Çok düşük fiyatlar verip her şey eve girene kadar düşüncesiyle yaklaşımlardan uzak durmalısınız. Kombi bakımı öncelikle kombi kapağı hiç açılmadan sıcak su ve peteklerde çalışma kontrolü sizinle beraber yapılmalıdır. 

Cihangir Ferroli Kombi Danışma Hattı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Fiyatı düşük sunanlar şahıslar ya da firmalar kombilerinizin içini açıp arıza oluşturabilirler ve hatta içinden parça bile çalabilirler sizden de parayı kat kat fazla alabilmektedirler. Unutmayın ki Cihangir Ferroli Kombi Servisi olarak bizim bütün işimiz gücümüz dürüstlük ve güvendir. Yıllardan beri bizi biz yapan güçlü klan sizlersiniz.