telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Dikilitaş Ferroli Kombi

Eski zamanlar da kombilerin insan sağlığına ne denli etkileri olduğu tartışılırken kombilerden sızan gazların birçok insanın ölümüne neden olduğu ortaya konmuştur. Bunun nedeni kombi bakımının ihmal edilmesidir. Bu olaylardan sonra bilinçlenen insanlar kombilerinin bakımları için daha fazla dikkat ve özen göstermişlerdir. Bizler de Dikilitaş Ferroli kombi servisi olarak müşterilerimizin bu özen ve dikkatlerine layık bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.
Kombilerinizi güvenilir uzman ellere teslim etmelisiniz. Kombilerdeki arızaların giderilmesi esnasında yapılacak işlemler öncesinde ve sonrasında da siz değerli müşterilerimiz bizlerden memnun kaldığınız için arayacaksınız. Uzman ekibimiz sayesinde artık arızaların giderilmesinde günlerce haftalarca beklemeye gerek kalmadı. Orijinal parça değişimiyle dilerseniz evinizde çok kısa sürede arızayı giderebiliyoruz. Güler yüzlü çalışkan gelişime daima açık olan personellerimiz hızlı temiz ve güvenilir bir şekilde hizmet vermektedir. 

Dikilitaş Ferroli Kombi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Uzman olmayan kişilerden destek aldığınızda hem paranız hem de zamanınız uçar gider. Zamanınız ve paranız önemliyse Dikilitaş Ferroli Kombi ile mutlaka iletişime geçmelisiniz.