telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Esenler Ferroli Kombi Hizmetleri Zinciri
Yazın sıcak su ihtiyacımızı kışın da hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacımızı sağlayan kombiler, altı ayda bir bakım isteyen cihazlardır. Sadece kombiniz için değil aynı zaman da peteklerinizde bakıma ihtiyaç duymaktadır.

Aile bireylerinizin ve kendinizin hayatının tehlikeye girmemesi için senede en az iki kere olmak şartı ile Elmadağ Ferroli kombi uzmanlarına kombinizin bakımını yaptırmanız hem sağlığınız hem bütçeniz için hem de zamanınız için önemlidir. Firmamız kombi bakımlarını yüksek teknolojinin gerektirdiği donanımlarla ve şartlarda yaparken bu konularda eğitilmiş kombi ustaları sayesinde insan hayatı için büyük önem taşıyan kombilerin tamirini titizlikle yapmaktadırlar. Personellerimiz titizlikle seçilmiş olup hem güler yüzlüdür hem de ısıtma soğutma belgesine sahiptir. 

Esenler Ferroli Kombi Hizmetleri Zinciri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Sektördeki değişimleri en güncel haliyle takip ettiğimizden son teknolojiyle hizmet vermekteyiz. Ekibimiz sayesinde yerinde hizmet ile güvenilir ve hızlı bir hizmet almak için bizimle irtibata geçiniz. Bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.