telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Etiler Ferroli Hizmet Noktası
Isınmanın en kolay yolu nedir diye sorsalar kombiler ilk akla gelendir. Kombiler kullanımı basit aletlerdir. Tabi kombi alırken dikkat etmemiz gereken birçok husus da mevcut. Örneğin; Kombiyi alacağımız yerin kapasitesini iyi bilmek, tasarruf etmek ve enerji kirliliğinden kaçınmak için alacağımız kombi konusunda profesyonellerden yardım almalısınız. diğer bir husussa marka. Birçok firma kombi üretiyor ama hepsi kaliteli değildir. Bu işe itina gösteren ve profesyonelce üretim yapan kombi markaları tercih edilmelidir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise ulaşılabilir servis hizmetidir. Kaliteli ve güvenilir bir marka seçildiğinde, satış sonrası bakım, herhangi bir sorunda sorunsuz onarım, orijinal yedek parçalar vb. seçenekler sunmalıdır.

Etiler Ferroli Hizmet Noktası :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Deneyimli ve donanımlı teknisyenlerimiz güçlü ve her zaman güncel bilgileri ile Etiler Ferroli kombi servisi kullanıcılarını tüm beklentilerini gerçekleştirmektedir. Etiler Ferroli kombi servisi, Etiler’ in her semtine ve çevre ilçelere hizmet vermekten gurur duymaktadır.