telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Eyüp Ferroli Kombiler
Alanında uzmanlaşmış personeli devamlı yenilenen teknik altyapısının yanı sıra orijinal yedek malzeme avantajı da sunan Eyüp Ferroli Kombi Servisi kaliteden ödün vermeden çalışır. Firmamız, tüm işlemlerini müşteri bilgi ve onayı ile yapmaktadır. Kombi bakımı, petek temizliği, kombi kart tamiri, kombi arıza tespiti, yedek parça değişimi gibi hizmetler sunan servisimiz günün her saati sizlere aktif hizmet vermektedir.
Doğalgaz tesisatınızın kurulumundan 1 yıl sonra petek içerisinde tortu ve kurum oluşturabilir ve bu yüzden de peteklerinizin alt kısımlarının ısınmamasına neden olmaktadır. Sizlerde ısınmayan peteklerinize karşı kombinizi daha yüksek ayara getireceksiniz Bu durum da ödeyeceğiniz faturanın daha fazla olmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı mutlaka peteklerinizin uzman kişilerce temizletilmesi gerekmektedir. 

Eyüp Ferroli Kombiler :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Eyüp Ferroli Kombi servisi kullanılan her çeşit kombilere eksiksiz bir servis desteği sunabilmektedir. Bizlere telefonla haftanın yedi günü günün yirmi dört saati ulaşabilirsiniz. Güler yüzlü personellerimiz kısa süre içerisinde siz değerli müşterimize dönüş yapacaklardır.