telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Feriköy Ferroli Kombi Bakım Alanı
Firmamız Feriköy Ferroli servisi olarak sizlere en iyi hizmet sunmaktan gurur duyarız. Soğukların başladığı bu günlerde evlerinizin ısıtma cihazlarından biri olan kombilerinizin bakımını ve kurulumunu yaptırmanızı Feriköy Ferroli servisi olarak hatırlatıyoruz. Kombi bakımının ve onarımın ne gibi artıları var diye düşünecek olursak mekânlarınızı ısıttığı için sağlık açısından önemlidir ayrıca sıcak su da sağlandığından konfor bakımından önemlidir. Yılların deneyimi, tecrübesi ve bilgi birikimine sahip personellerimiz ile sizlere kombi hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmaktayız. Kombilerinizde karşınıza çıkabilecek her türlü kombi tesisat sorunları, kombi orjinal parça değişimi, kombi sıcak su vermiyor, kombi bakımı gibi her türlü kombi sorunlarınızda ve kombi servisine ihtiyaç duyduğunuzda tarafımıza ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Teknik servisimizce yerinde değişimi yapılan tüm yedek parçalar orjinaldir ve 1 yıl yedek parça garantisine sahiptir. 

Feriköy Ferroli Kombi Bakım Alanı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Tarafımızdan yapılan tüm işlemler sizlerin onayına sunulur. Onay alındığı takdirde gerekli işlem ücret dahilinde yapılır. Feriköy Ferroli Kombi servisi kullanılan her çeşit kombilere eksiksiz bir servis desteği sunabilmektedir. Bizlere telefonla haftanın yedi günü günün yirmi dört saati Feriköy Ferroli Teknik servisine ulaşabilirsiniz.