telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Fındıkzade Ferroli Kombi Danışma Hattı

Deneyimli ve donanımlı teknisyenlerimiz güçlü ve güncel altyapısı ile Fındıkzade Ferroli kombi servisi kullanıcılarını tüm beklentilerini gerçekleştirmektedir. Fındıkzade Ferroli kombi servisi, Fatih ilçesinin her semtine ve çevre ilçelere hizmet vermekten gurur duymaktadır. Alanında uzmanlaşmış personeli ve yenilenen teknik altyapısının yanı sıra orijinal yedek malzeme avantajı da sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden çalışan Fındıkzade Ferroli kombi servisi her zaman orijinal yedek parça bulundurma ve sorun çözmede ki hızı ile sizler tarafından en çok tercih edilen servis olmuştur. 

Siz değerli müşterilerimiz sayesinde adımız markalaşmış olup bizler de sizlere layık olabilmek için haftanın her günü uygun fiyatlardan hizmet vermekteyiz.
Kombilere yılda en az iki kez periyodik bakımı yaptırmalısınız. 

Fındıkzade Ferroli Kombi Danışma Hattı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Bu periyodik bakımların kombinizin yıl boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmasını aynı zamanda faturanız düşecek aynı zamanda bütçeniz korunacaktır. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve personellerimizin hızlı dinamik kadrosuyla sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.