telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Florya Ferroli Yetkili Teknik Servisi
Artık ısınma ihtiyacımızı kombilerle karşıladığımız bu günlerde ısınma ve sıcak su ihtiyacını çok kolay bir şekilde karşılaşmaktayız. Isınma ihtiyacımızı karşıladığımız doğal gaz hem temiz hem de uygun. Kombilerin yaygınlaşması ise düşük gelirli ailelere yarar sağladı. Bütçesi kısıtlı olan insanlar da kombi artık alabilecek ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayabileceksiniz.
Günün her saati Florya Ferroli kombinin hizmetlerinden faydalanarak, en hızlı kombi servisi çözümlerini en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Firmamızın personelleri tecrübeli, eğitimli ve alanında uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. 

Florya Ferroli Yetkili Teknik Servisi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Günümüz teknolojisine uygun altyapısı ve geniş servis ağı sayesinde firmamızdan her türlü servis hizmetinizi güvenle alabilirsiniz. Florya Ferroli Servisinden, kombi kart revizyonu, kombi kazan tamiri, kombi montajı, kombi bakımı gibi her türlü sorunlarınız için hizmet alabilir bizlere ulaşarak sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.