telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Fulya Ferroli Teknik Hizmetler Ağı
Aslında kombiler evimizde ya da herhangi kapalı bir alanlarda ortamı ısıtmak, mekan içerisindeki sıcak su ihtiyacı için kullanılan alettir. Çoğu zaman aşırı soğuk havalarda ısınmak için tüm yıl boyunca da sıcak su ihtiyacı için kullanmaktayız. Kombi seçerken dikkat etmemiz gereken hususlar satın alacağımız mağazada yetkililer tarafından açıklanır. Tabi kombi seçiminin yanında kombi montajı da ciddi önem taşır. Uygun fiyatlarımız ve servis kampanyalarımız ile hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkartmaktayız. Alanında uzman, bir sorun ile servis ile alakalı geri dönüşlerinizde muhattap bulabileceğiniz, güvenilir bir servis arıyorsanız tam yerindesiniz.
Daima kendini geliştiren teknisyenlerimiz sayesinde, kombi servisi alanında üst düzey bilgiye ve tecrübeye sahiptirler. 

Fulya Ferroli Teknik Hizmetler Ağı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombilerinizde karşılaştığınız her türlü sorunları çok hızlı çözen Fulya Ferroli Teknik Servisi Sizlere günün her saati hizmet vermektedir. Sadece sorunlarınız için değil kombilerinizin kurulumundan bakımına bir tek kombi bakımınızda değil üstelik tesisat ve petek bakımınızı da itinayla yapmaktadır.