telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Gaziosmanpaşa Ferroli Kombi Teknik Bakım
Diyelim ki kombiniz bozuldu. Ne yaptıysanız açılmıyor. Elektrik tesisatını kontrol ettiniz ama hala çalışmıyor. Kombinize yaptığınız her bilinçsizce bir müdahale sonucu, kombinizde daha büyük hasarlara sebep olabilirsiniz.
Kombinizin tamirini yapıldıktan sonra servisimiz yetkilileri sizlerin kombilerine bakım hizmetini de yapmaktadır. Periyodik bakım yerine de geçen bu bakım sırasında sizler Gaziosmanpaşa Ferroli teknik servis elemanlarımız tarafından kısaca bilgilendirilirsiniz. Periyodik bakım da kombi cihazınızı kalorifer yanma durumunu ve sıcak su gelişi kontrol edilir. Kombinin suyu sızdırma durumu test edilir, kombinin gerekli hassas temizlikleri yapılır ve gerekmesi durumunda yerinde sökülerek temizlikleri yapılır. Gaziosmanpaşa Ferroli Kombi müşteri odaklı çalışanlarımız ile sizlere sunduğumuz hizmeti daha iyi bir hale getirmek için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Personellerimiz sürekli güncel eğitimlere katılmaktadır.

Gaziosmanpaşa Ferroli Kombi Teknik Bakım :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Firmamızdan kombi bakımınızı yaptırmanızda kombinizden aldığınız verim ve kullanım sürelerinin artmasında büyük bir etkisi vardır. Uzun ömürlü kombiler memnun aileler sloganıyla en iyi hizmet için bizi seçin.