telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Gültepe Ferroli Teknik Ekibi
Eski zamanlara baktığımızda kombi kullanılmayan her evde ısınmak için zorluklar bulunmaktaydı. Isınma için ayrı sıcak su ihtiyacı için ayrı cihazlar kullanılıyordu. Buda hem ısınma ayrı hem de sıcak su ihtiyacı için ayrı ödeme yapılacaktı. Isınmak için çevreyi kirleten yakıtlar kullanılırdı. Hem doğa hem de eviniz için temiz yakıtı seçmelisiniz. Bu da hem cebinize hem de sağlığınıza olumsuz şekilde etki edecekti. Kombiler sayesinde ısınma ve sıcak su ihtiyacını tek bir cihazdan karşılamış oluyoruz.
Kombiler kullanım açısından oldukça kolay bir yapıya sahiptirler fakat yinede kullanım ayarlarını bilen ve daha önce kullanan kişilerce çalıştırılmalıdır. Kombi cihazları ne kadar düzenli ve doğru bir şekilde kullanılırsa kullanılsın bir takım unsurlara bağlı olarak bazı arıza ve problemler ortaya çıkmaktadır.

Gültepe Ferroli Teknik Ekibi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombiler yaz ve kış mevsiminin en çok ihtiyaç duyulan cihazları arasında yer almaktadır. Ve kombilerden en iyi şekilde verim alabilmeniz için yıllık bakımları yaptırmanız gerekmektedir. Yıllık bakımları yapılan bir kombi daha verimli çalışır ve kullanım süreleri daha uzun olur.