telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Güneşli Ferroli Kombi Acil Teknik Hizmetleri
Kombiler elektronik parçalardan oluşan doğal gaz ve elektrik ile çalışan ısınmamızı ve sıcak su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız aletlerdir. Alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere daima daha iyi hizmeti sağlamak amacıyla, her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Kombi servisi herkes tarafından yapılamayacak bir iş olup, bilinçsizce yapılan bir müdahale sonucunda kombinizde kalıcı hasarlara sebep olabilirsiniz. Ayrıca kombilerinizin bakımlarının yapılması da kombinizden aldığınızın veriminde en üste çıkmasını sağlayacaktır. Böylece doğalgaz faturalarınız da gözle görülür şekilde düşecektir. Kombilerinizde karşınıza çıkabilecek her türlü kombi parça değişimi, kombi tamiri, kombi tesisat sorunları, kombi montajı, kombi bakımı gibi her türlü kombi sorunlarınızda çağrı merkezimize ulaşarak hizmetimizden faydalanabilir, sorunlarınızın çözülmesini sağlayabilirsiniz.
Haftanın 7 günün 24 saat bizlere ulaşabilir Güneşli Ferroli Kombi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Güneşli Ferroli Kombi Acil Teknik Hizmetleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kaliteli, güvenilir ve sözünde duran bir servis arıyorsanız tam aradığınız yerdesiniz. Profesyonel ekip kadromuz ve tam donanımlı araçlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti sağlamak için çabalamaktayız. Sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek bu sektördeki yeniliklerden sürekli haberdar olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.