telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Güngören Ferroli Teknik Ağı
Uzun yıllardır alanında uzman teknik elemanlarımız yılların kazandırmış olduğu tecrübe ve deneyim ile kombi servisi hizmetini siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sağlamaya çalışmaktayız. Ve şimdide bu hizmeti siz değerli Güngören bölge sakinlerine Güngören Ferroli Teknik Ağı olarak ulaştırmaktayız. Firmamız uzun yıllardır aynı personellerle birliktedir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran teknisyenlerimiz yeni bilgilere hakim olabilmek için sürekli eğitim almaktadır. Personellerimiz Güngören ve çevresinde sizlere haftanın 7 günü 24 saat hizmet sağlamak için hazır beklemektedirler. Kombilerinizde karşılaştığınız her türlü sorun ve arızada Güngören Ferroli Teknik Ağının çağrı merkezini arayarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Güngören Ferroli Teknik Ağı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombilere yılda en az iki kez yapılan periyodik bakımı, cihazın yıl boyu sorunsuz bir şekilde çalışması sağlar böylece hem bütçenizi hem de zamanınızı korunacağının garantisidir. Kombi bakımlarını kusursuz olarak gerçekleştiren, meydana gelen sorunlara da kalıcı çözüm üreten Güngören Ferroli kombi servisi, bu sayede cihazların çok daha uzun yıllar sorunsuz olarak çalışmasını sağlamaktadır.