telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Haznedar Ferroli Kombi Bakım Onarım Merkezi

Kombi teknik servisi olarak uzun yıllardır Haznedar Ferroli kombi bakım onarım merkezi ismiyle bu sektörde yer almaktayız. Daima kendini geliştiren teknik ekiplerimiz ve tam donanımlı araçlarımız ile sizlere daha iyi hizmeti sağlamak için çalışmalarımız her geçen gün artarak devam ediyor. Kombilerinizde bir sorun ile karşı karşıya kaldığınızda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamıza ulaşmak çok kolay. İletişim merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezimizde ki personelimiz sizlere en yakın noktada bulunan ekiplerimizin, hemen bulunduğunuz noktaya yönlendirilmesini sağlayacaktır.
Haznedar Ferroli teknik servisi daima müşteri memnuniyeti hedefiyle en kaliteli ve güvenilir kombi servisinin diğer adıdır. Firmamız kombilerinizin periyodik bakım için eve gelen servis personelinin uzman belgesinin olup olmadığı kontrol etmenizi öneriyor. 

Haznedar Ferroli Kombi Bakım Onarım Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Uzman olmayan kişiler kombinizi bozabilir ayrıca kombilerinizde sorun yoksa bile içinden parça çalarak sorun yaratabilirler. Kombinizi güvenilir ellere teslim edin. Kombi servisi için bizi seçin.