telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Halıcıoğlu Ferroli Kombi Sistemleri
Halıcıoğlu Ferroli kombi teknik servisinin tüm personellerinin hepsi yetkinlik belgesine bu belgede iklimlendirme sertifikasıdır ve buna sahip olup teknoloji yakından takip etmektedir. Yenilenen çözüm odakları ve son model kombilerin bile arızasını bu sayede kısa sürede güler yüzlü hizmetle sonuçlandırıyoruz.
Yedi gün yirmi dört saat hizmet anlayışıyla çalışma hayatına devam eden Firmamız, günün her saati tüm sorunlarınızda kaliteli hizmeti uygun fiyata hızlıca ve güvenilir şekilde sağlamaktadır. Çağrı merkezimize ulaştığınız takdirde adresinize en yakın konumda yer alan gezici mobil servis aracımızı hemen yönlendiriyoruz. En kısa süre içerisinde bulunduğunuz adrese gelerek arıza tespiti yapacak teknisyenlerimiz, sizlere gerekli bilgiyi vermektedir. Sizden gelecek onay ile birlikte tamir işleminiz başlayacaktır. Sizlerin bilgi ve onayı olmadan herhangi bir işlem yapmamaktayız. Unutmayın Halıcıoğlu Ferroli teknik servisi temizlik işlemini yaparken herhangi bir yeri kirletmemektedir. 

Halıcıoğlu Ferroli Kombi Sistemleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Bu sayede işlemin tamamlanmasının ardından derin bir temizlik yapılmasına gerek kalmamaktadır. Uygun fiyatlarımız, temiz titiz çalışmalarımız, bakım kampanyalarımız ve daha bir çok avantajımız ile müşterilerimizin yanındayız.