telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Halkalı Ferroli Kombi Hizmet Ağı

Kombilere yılda en az iki kez yapılan periyodik bakımı, cihazınızın yıl boyunca sorunsuz bir şekilde çalışması aynı zamanda hem bütçenizi hem de zamanınızı koruyacağınızın anlamına gelmektedir. Kombi bakımlarını kusursuz olarak gerçekleştiren, meydana gelen sorunlara da kalıcı çözüm üreten Halkalı Ferroli kombi servisi, bu sayede cihazların çok daha uzun yıllar sorunsuz olarak çalışmasını sağlamaktadır.
Kombilerinizde karşınıza çıkan tüm sorunlarda örneğin kombi tesisat sorunları, kombi parça değişimi, kombi kazan tamiri, kombi bakımı, kombi montajı, kombi sıcak su vermiyor gibi sorunlarda bizleri arayarak en üstün hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Halkalı ve çevresinde kombi servisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak amacıyla yedi gün yirmi dört saat aktif olarak çalışmaktayız. 

Halkalı Ferroli Kombi Hizmet Ağı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Sizlerden gelen arıza taleplerinde adresinize en yakın bölgede bulunan mobil servis aracımızı yönlendirerek sorununuzun anında çözümü için gerekli işlemleri yapıyoruz. Firmamız sizin memnuniyetiniz için uzun yıllardır gururla çalışmaktadır.