telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
İkitelli Ferroli Bakım Hizmetleri
Firmamız teknik servis ihtiyaçlarını kombi bakım ve tamir hizmetini kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. İhtiyaç duyduğunuz her an mağdur olmamanızı sağlamak için hızlı bir şekilde adresinize gelen elemanlarımız problemlerinizi en kısa sürede çözer ve sizlere sağlıklı bir kullanım sunar. Firmamız kombinizi aldığınız ilk günden yanınızdadır. Kolay kurulum doğal şirketlerinin istediği şekilde tesisat sorun çıkardığında onarım altı aylık periyodik bakım tüm ihtiyaçlarınız İkitelli Ferroli Kombi servisinde.
Unutmayın kombi bakımınızı yaptırmadığınız takdir de sizleri çok zor günler bekleyebilir. Hayatımızın içerisinde yer alan ve kış aylarında sıcak su ve ısınma ihtiyacından vazgeçilmezlerimizden olan kombilerinizin bakımını ihmal etmemenizi tavsiye ederiz. 

İkitelli Ferroli Bakım Hizmetleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Uzun yılların getirmiş olduğu bilgi birikimini ve de tecrübelerimizi sizlere aktarmak adına Firmamız ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Bizlere çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz üstelik firmamız sizler için bayram seyran gece gündüz demeden acil destek hattımızla yanınızda.