telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Kadıköy Ferroli Teknik Merkezi
Sizin için kaliteli ve güvenli hizmet sunuyor. Her zaman en iyi hizmeti sağlama amacıyla bu yolda ilerlemekteyiz. Hayatımızda büyük önem taşıyan kombileri yazın banyo yapmak için kullansak da kışın ısıtmada zorluk çekeriz. Kombilerde düzenli bir kontrol ve bakım yapıldığında kombilerde sorun olmaz. Bu şekilde kombilerde uzun ömürlü olur. Isınmanın yanı sıra faturalarınız da düşük olacaktır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran teknisyenlerimiz sizlere 7/24 saat hizmet sağlamaktadır. Teknisyenlerimiz sizlere ulaştıklarında hızlı zamanda kombinizdeki sorunu size bildirecektir. Sonra yapılması gereken işlemleri yaparak bir daha olmamak üzere gerekli işlemleri yaparak uygulayacaklardır. Bizleri yalnızca arızlar için değil, bakım içinde teknisyenlerimize ihtiyacınız vardır. Müşteri memnuniyeti ilkemizi her zaman en üstte tutarak hizmetlerimizi sunmaya sizlere devam ediyoruz. 

Kadıköy Ferroli Teknik Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek kombi bakımınızı yaptırmak. Böylece zor durumda kalmadan işiniz hal olacaktır. Kadıköy Ferroli Kombi Servisimize gelerek mobil servisimiz ile bize verdiğiniz konuma en hızlı şekilde gelerek cihazınıza bulunduğu yerde müdahale etmekteyiz.