telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Kasımpaşa Ferroli Servisi
Kombi Servis, tamir ve bakımı alanında yılların verdiği tecrübeye dayanarak değer kazanan Kasımpaşa Ferroli Kombi Servisi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ve deneyimli uzman personelleri ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Ferroli Kombi Servisi İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasına kombi servis, kombi bakım ve kombi tamiri konusun 7/24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Kombi bakımınızın düzenli olarak yapılması kombinizin daha verimli olarak çalışmasını, arıza verme olasılığının en alt düzeylere düşmesini sağlayarak sizlere sorunsuz bir kombi kullanımı sağlamaktadır. Kombi bakımlarınızı yılda 2 kere işinde uzman kişilere yaptırmanız dahilinde kombiniz daha verimli olacaktır. Bilinçsizce yapılan kombi bakımları kombiniz için kötü sonuçlara yol açabilir. 

Kasımpaşa Ferroli Servis Ağı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombi bakımlarını yaptırmayı ihmal ettiğiniz takdirde tesisatınızdaki kirlilik zamanla  tesisatta ve kombi filtrelerinde sorunlara yol açabilir. Kombi bakımlarını yaptırmanızı Kasımpaşa Ferroli Kombi Servisine yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Bizlere ulaşmak için telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır..