telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Kocamustafapaşa Ferroli Kombi Kurulumu
ısınmak lüks değil ihtiyaçtır. Bu ihtiyacımızı doğa dostu kombilerle yapmaktayız. Eskiden ısınma ihtiyacımızı fuel-oil , kömür gibi yakıtlarla karşılarken artık daha temiz yakıt olan doğalgaz ile karşılaşıyoruz. Doğalgazı ısı enerjisine çeviren kombiler sadece bizi ısıtmakla kalmıyor aynı zamanda sıcak su ihtiyacımız karşılamakta da yardımcı oluyor. Kombilerinizin ilk günkü performanslarını korumak ve olası daha büyük sorunlarla karşılaşmamak için düzenli olarak bakımdan geçirmek gerekmektedir. Bu bakımlar sayesinde kombilerimiz daha uzun ömürlü olacaktır. Ancak kombi bakımını yapan kişilerin uzman ve bilgili olması gerekir. Bilinçsizce yapılan bir kombi bakımı kombiniz için kötü sonuçlara yol açabilir. Bu gibi sebeplerle karşılaşmamak için kombi bakımı, kombi tamiri ve kombi temizliğini alanında uzman olan Kocamustafapaşa Ferroli Kombi Servisini arayabilirsiniz. 

Kocamustafapaşa Ferroli Kombi Kurulumu :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Tam donanımlı araçları ve işinde uzman kadrosu ile 7 günün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz. Kocamustafapaşa Ferroli Kombi Servisimizi arayıp çağrı merkezimize çağrı kaydı bıraktıktan sonra kısa süre içerisinde bulunduğunuz yere gelerek cihazınıza bakım yapmaya başlamaktayız.