telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Küçükçekmece Ferroli Danışma Hattı
Bulunduğumuz mekanların ısıtma ve sıcak su ihtiyacını gelişen Türkiye'de çoğunlukla doğalgazla karşılamaktayız. Doğalgaza bağlı olarak çalışan ve teknolojinin pahalı nimetlerinden biri olan kombiler yanlış bir işlem sonucunda sizlere çok daha büyük masraflar oluşturmakta ve uzun süreli mağduriyetler sağlamaktadır. Bu sebeplerden ötürü arıza için çağıracağınız kombi tamir servisinin işini bile ve eğitimli teknikerler olduğundan emin olunuz. Biz Küçükçekmece Ferroli Kombi Servisi olarak siz saygı değer müşterilerimize hizmet verirken profesyonel teknisyenlerimizi uzmanlık eğitimi almış, insan ilişkileri konusunda tecrübe kazanmış kombi bakım, temizlik ve kombi tamirinde hakimiyetleri üst seviyede olan ekiplerden oluşturmaktayız. Uzman teknik kadromuzda mobil ekip aracımızı kullanan elemanlarımız İstanbul genelinde vermiş olduğunuz adrese trafik yok ise en hızlı bir şekilde ulaşım sağlamaktadır. 

Küçükçekmece Ferroli Danışma Hattı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Mobil ekip aracımız 2017 yılına göre teknolojik araçlarla döşenmiş olup hiçbir eksik malzeme olmayarak, cihazınızda eksik olan parçayı anında yenisiyle değiştirerek. Sizleri mağduriyetten kurtarmayı en büyük misyonumuz haline getirmiş bulunmaktayız.