telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Kurtuluş Ferroli Müşteri Servisi
Evlerimizin vazgeçilmez eşyası olan kombileri kışın ısınmak, yazın ise banyo ihtiyaçlarımızı karşılamak için neredeyse hiç kapatılmadan kullanmaktayız. Bu denli yoğun bir şekilde kullandığımız kombilerin ilk günkü performanslarını korumak ve soğuk kış günlerinde mağdur olmamak için periyodik bakımlarını düzenli olarak yaptırmak zorundayız. Fakat bu bakımları için de uzman ve bilinçli kişilere yaptırmamız lazım. Biz Kurtuluş Ferroli Kombi Bakım Tamir Servisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat tam donanımlı araçlarımız ve eğitimli kombi bakım servis ekibiyle bulunduğunuz noktalara en kısa zaman içerisinde ulaşarak kombi bakım temizlik ve kombi tamirini en iyi bir şekilde yaparak siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz. 

Kurtuluş Ferroli Müşteri Servisi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Müşteri memnuniyetleri için alanında en kaliteli elemanlarımız sertifikalı kombi ustalarımız ile sizlere en iyi hizmeti vermek için uzun yıllardır kombi bakım, kombi tamiri ve kombi montajı işinde sizler için görev yapmaktayız. Sizlerde Kurtuluş Ferroli Kombi Servisine gelerek bu ailenin bir parçası olabilirsiniz.