telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Levent Ferroli Kombi Bakım Servisi
Teknoloji gelişti artık ucuz yollarla ısınmak mümkün. En uygun ısınma yöntemini merak ediyorsanız tabi ki kombi. Teknolojinin gelişmesiyle kombiler de gelişiyor ve her geçen gün kullanımı kolaylaşıyor. Kombiler hayatımızda kısa zamanda çok önemli bir yere sahip oldu. Günümüzde sadece odayı veya bulunduğu yeri ısıtmak için değil aynı zamanda sıcak su ihtiyacımızı karşılamak içinde kullanılmaktadır. Kış aylarında ısınmamızı ve tüm yıl sıcak su ihtiyacımızı karşılamak için kullandığımız kombilerin altı ayda bir bakını ihmal etmemelisiniz. Uzun yılların getirmiş olduğu bilgi birikimini ve deneyimlerimizi sizlere aktarmak adına Levent Ferroli Kombi Merkezi ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. İşinde alanda deneyimli uzman ekibimiz en kısa süre içerisinde sorununuzu çözümleyecektir.

Levent Ferroli Kombi Bakım Servisi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Firmamız sizlere yalnızca bir telefon uzaklıkta olup hafta sonu da dâhil olmak üzere, her zaman hızlı servis eşliğinde ihtiyaçlarınızı karşılamak için profesyonel ekip ile beklemektedir. Dilerseniz firmamızın kapısına gelerek yüz yüze görüşme de sağlayabilirsiniz.