telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Maltepe Ferroli Kombi Servis Ağı
Artık kış aylarında ısınmak lüks değil ihtiyaç olduğu bir kesinken kömürün fuel oil ya da odun gibi yakıtların yerini doğalgaza bırakıyor. Doğal gazı ısı enerjisine dönüştüren cihazlar kombilerdir. Kombiler doğalgazı ısı enerjisine çevirirken elektrik enerjisini de kullanmaktadır. Aslında kullanımı basit olsa da elektrik ve doğalgazla çalıştığı için kimi zaman tehlikeli olabiliyorlar. Kombiler ne zaman tehlikeli olur sorusunun cevabı ise bakımları aksatıldığında diyebiliriz. Kombiler biraz daha bakım isteyen bir teknolojik nimettir. Kombi aldıktan hemen sonra kurulumunu mutlaka uzman birinin yapması gerekmektedir. Kombinizin kurulumunun yapılması tehlikenin geçmesi anlamına gelmemektedir. Kombilerinizin bakımını altı ayda bir peteklerinizin ise her yıl düzenli olarak bakımını yaptırmanız gerekmektedir.

Maltepe Ferroli Kombi servisi olarak kombi servis hizmetini Anadolu yakasına Maltepe ilçesine ve çevre ilçelere vermekteyiz.

Maltepe Ferroli Kombi Servis Ağı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

 Evinize en yakın hizmet noktasından sizlere kaliteli hizmeti sunmak için beklemekteyiz. Günlük yaşantımızın bir parçası haline gelen kombilerinizin bakımını ve tamiratını ertelememenizi şiddetle tavsiye eder en iyi hizmet için bizimle iletişime geçmenizi öneririz.