telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Maslak Ferroli Kombi Arıza Danışma Hattı
Doğalgazın ülkemizde kolay temin edilmesinden teknolojinin gelişmesinden dolayı artık herkes kombi kullanmaktadır. Kombiler kullanımı kolay evinizi kirletmeyen elektronik alettir. Elektronik olduğundan bozulabilir arıza yapabilir. Bu yüzden Kombilerinize altı ayda bir mutlaka bakım yaptırmanız gereklidir. Kombiler petekler sayesinde odalara ya da bulunduğunuz yere sıcaklık verirler. Petekler de kullanıldıkça içinde tortu ve pislik kalıntıları bırakabilir bu da peteklerinizin verimli çalışmamasına sebep olur. Böylece kombilerinizde performansını yükseltmek için daha çok çalışır. Daha çok çalışan kombiler doğal gaz faturanızın yükselmesine ve kimi zaman da geri dönüşü olmayan arızalara sebep olmaktadır.
Hem kombi hem de petek bakımınızı mutlaka ihmal etmeyin.

Maslak Ferroli Kombi Arıza Danışma Hattı :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombi kurulum montaj onarım ve bakım hizmetinde uzun yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübemizi sizlere sunarak kombinizin daha düzgün çalışmasını garanti ediyoruz. Personellerimiz iklimlendirme belgesine sahip işini severek yapan yetenekli kişilerden oluşturulmuştur. Kombi teknik kurulum ile birlikte garantili kombi servisini Maslak Ferroli Kombi teknik servisi olarak sizlere sunuyoruz.