telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Merter Ferroli Kombi Servis Hizmetleri
Her sena özellikle kış aylarına ve yaz aylarına girmeden önce kombilerin bakımlarının yaptırılmalıdır. Bu bakımlar da iklimlendirme sertifikalı uzman teknisyenler tarafından yapılmalıdır. Uzman olmayan kişilerin kombilere müdahale etmesi, geri dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilmektedir. Her zaman kombi bakımı hayat kurtarmaktadır. Çevrenizde olan sizlere hiçbir güven temin etmeyen kısa süreli çalışanlarıyla hizmet vermeye çalışan firmalar kesinlikle güvenmeyiniz.
İhtiyaçlarımızla göre şekillenen teknoloji bize her geçen gün daha pratik çözümler sunsa da bu teknolojik cihazlar arıza yapabilir. Bu yüzden kombi bakımı da onarımı da yaşamımızın vazgeçilmez parçaları olmuştur. Isınma ve sıcak su ihtiyacımıza cevap veren kombilerinde bakımının ihmal edilmemesi çok önemlidir. Oluşabilecek arızalar sonucunda kombiyi kullanamamak yaşamımızı çok fazla etkileyecektir.

Merter Ferroli Kombi Servis Hizmetleri :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Kombileriniz en iyi bakımı hak ettiğinden  işinizi şansa bırakmadan mutlaka bizimle iletişime geçin. Unutmayın her daim eviniz evimiz güvenliğiniz güvenliğimiz olduğundan her türlü hizmeti sunmaktayız.
Evlerinizin ve iş yerlerinizin kombi tamirini bir telefon ile gelerek hızlı bir şekilde yapmaktayız.