telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Nişantaşı Ferroli Kombi Teknik Onarım
Kombinizin uzun ömürlü olması için bakımını yılda iki defa peteklerinizin de her sene bir defa mutlaka yaptırınız. Bakımlar kombinin içinin sürekli temiz kalmasını ve ana malzemeleri pastan korumak içindir. Bu şekilde emin olun ki kombinin ömrünü fazlasıyla uzatacaksınız. Aynı zamanda elektrik ve doğalgaz faturasının yüksek derecede düşmesini sağlayacaksınız. Nişantaşı Ferroli kombi servisi işinde uzman bu işin eğitimini almış ısıtma soğutma belgeli kişilerdir. Kullandığı yedek parçalar orijinal olup her tür arızanın üstesinden gelebilmektedir.
Aynı şekilde kombi bakımı için ayrı petek temizliği için ayrı servis bulmanız gerekmiyor. Firmamız petek bakımınızın da üstesinden gelebiliyor. Tam donanımlı ekip üyelerimiz teknolojiden her daim yararlanmıştır. Petek temizliğini en sağlıklı cihazla ve kimyasallarla yaptığından bir sene boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Nişantaşı Ferroli Kombi Teknik Onarım :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Bu arada ekleyelim evinize gelen ekip arkadaşlarımız peteklerinizi sökmeden petek temizleme cihazı tesisata bağlanır, cihazla tesisata ilave edilen kimyasal, tesisatın durumunda göre sıcak suyla birlikte tesisat içerisinde dolaşmaya başlar. Tesisatınızı tıkayan çamurlaşmış tabaka çözülüp temizlenerek tesisat cihaz haznesinde toplanıp tesisat dışına çıkarılır. Kombilerinizi güvenilir isme teslim edin bizimle irtibata geçin.