telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Ortaköy Ferroli Kombi Onarım Hizmet Merkezi
Firmamız kusursuz işlemler yapmak için teknolojiyi yakından takip etmektedir. Bu sayede her zaman tercih edilen firma olmaktadır. Tüketicilerin cihazlarında oluşan arızaları kısa sürede tespit edip çözüme kavuşturan firmamız, hem cebinize dost fiyatlarla hizmet sunmaktadır. Firmamız alanında uzman teknik servis teknisyenlerine eğitim vererek sürekli kendini yenilemekte ve sorunların çözümüne farklı boyutlar kazandırmaktadır.
Teknoloji artık eskiye nazaran daha gelişmiş durumda. Bu durum daha çok çeşit bulmamızı sağlıyor. Üstelik her bütçeye göre bulmak çok kolay. Önemli olan siz kullanıcıların memnuniyetidir. Yüksek tutarda paralar alıp sıradan arızaları giderenlerde mevcut az tutarda paralar alıp küçücük sorunları büyüterek sizleri kombinizden eden firmalar gün geçtikçe arttığı bir gerçek. 

Ortaköy Ferroli Kombi Onarım Hizmet Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Tamir servisi ve bakımın yanı sıra, müşterilerine telefon yoluyla da destek olan firmamız kombide meydana gelen aksamaları hızlı bir şekilde çözmektedir. Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen, hızlı, profesyonel ve başarılı kadrosu ile tüm bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştiren servisimiz her zaman yanınızdadır.