telefon
santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre turlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
KURUMSAL
Osmanbey Ferroli Petek Bakım Merkezi
Osmanbey Ferroli Petek Bakım Merkezi olarak tasarruf yapmanız bütçeniz için çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden sadece kombi bakımıyla tasarruf olmayacağını hatırlatıyoruz. Kombilerinizi altı ayda bir peteklerinizi de senede bir defa bakımını yaptırın. Bakımı yapılan kombi sahipleri bütün bir yıl boyunca rahat edeceklerdir.
Kalorifer petekleri için bakım yaptırmak, hızlı bir şekilde ve verimli olarak ısınmak için ilk şarttır. Özellikle uzun süredir kullanılan ve bakım yaptırılmayan petekler, ısı verimliliği açısından oldukça kötü sonuçlar verebilmektedir. Petek bakımı denildiğinde insanlar peteklerin havasının alınmasını bakım işleminin tamamlandığı anlamına getiriyor. Yanılıyorlar petek bakımı işlemi kimyasallarla yapılır. Bu yüzden uzman danışmanlardan destek isteyiniz. Firmamız petek temizliği ve kombi bakımı onarımı ayrıca kurulumunu da yapmaktadır. 

Osmanbey Ferroli Petek Bakım Merkezi :
0212 555 40 32
0212 555 40 33

Böylece tek bir adresten tüm işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Düşük fiyat garantisi üstün hizmet ile sadece Osmanbey Ferroli kombi merkezinden alabilirsiniz. Bizlere telefon numaramızdan her daim ulaşabilirsiniz.